Nowa strona WWW ruszyła!

Z przyjemnością informujemy, że dzięki agencji interaktywnej Aurelius Interactive udało nam się uruchomić stronę WWW poświęconą naszym pociechom.

Będziemy tutaj publikować informacje dotyczące czworaczków, podziękowania dla osób i firm które nam pomogły oraz bieżące wydarzenia z życia naszej licznej rodziny. Mamy nadzieję, że wszystko to będzie dla Was pomocne i pomoże nam w dotarciu do wszystkich osób z wielkim sercem, które zechcą wspomóc nas w leczeniu i rehabilitacji naszych czworga cudownych dzieci.

Zapraszamy do działu „Nasze Pociechy”, gdzie można przeczytać o naszych czworaczkach, jakie mają dolegliwości, kiedy się urodziły, jak mają na imię oraz jakie są przepiękne 🙂

Zapraszamy również do działu „Podziękowania”, gdzie możecie Państwo zobaczyć wszystkie firmy i osoby, które okazały nam wielkie serce i pomogły i pomagają naszym maluszkom w dorastaniu i rehabilitacji.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszymi pociechami, możecie pomóc w jakikolwiek sposób lub chcecie po prostu o coś zapytać – zapraszam serdecznie.
Zbigniew Bodych
tel.  602-361-928Możliwość komentowania została wyłączona.